Nouvelles

Antakyalı İşadamı Lütfi Bakır, OSB’de 75 Milyon TL değerinde “Pres Makine Fabrikası” oluşturdu, açılışı Bakan Varank yaptı.
Devamını Oku
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "KOSGEB bu hafta KOBİ Gelişim Destek Programı'nın çağrısına çıkacak. 'İmalat Sanayisinde Dijitalleşme' temasıyla başlatacağımız bu programın bütçesi 350 milyon lira olarak belirlendi.
Devamını Oku
Varank: Akıllı teknolojileri geliştiren KOBİ'lere ilk kez devlet desteği sağlayacağız
Devamını Oku
Sanayicilere Hatay'dan müjde veren Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "KOSGEB bu hafta KOBİ Gelişim Destek Programı'nın çağrısına çıkacak.
Devamını Oku
Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) içinde ve dışında açılan özel mesleki ve teknik Anadolu liselerindeki öğrenciler için eğitim kapsamında destek veriyoruz
Devamını Oku
Proje kapsamında, teknolojik değişimlerin hızına ayak uydurabilecek kabiliyet ve yeteneklere sahip gençlerin, daha lise çağlarında ellerinden tutularak yetiştirilmesi hedefleniyor.
Devamını Oku
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Hatay programı kapsamında Antakya OSB içerisinde 14 Milyon dolarlık bir yatırımla kurulan ve tamamı yerli üretim makinalarla donanmış Pres Makine Tesisinin açılışını gerçekleştirdi.
Devamını Oku